سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
گزارش تصویری
خبرنامه
سخنان مدیرعامل
 

 
 

به نام خالق هستی

اگر امروز نام سازمان آتش نشانی رشت به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در خدمات رسانی به شهروندان گرانقدر زبانزد بسیاری از مدیران شهری و استانی و همچنین شهروندان گرانقدر است به پاس تلاشهای صادقانه و شبانه روزی مدیران اسبق و همچنین آتش نشانان غیوری است که مجدانه با تمام قوا در جهت رفاه حال بیشتر شهروندان تلاش می کنند.

امید است با تکیه بر خداوند یکتا و پشتکار همکاران سخت کوش و حمایتهای بی دریغ شهروندان گرانقدر در جهت توجه بیش از پیش به مبحث ایمنی، نقش موثری را در جهت داشتن شهری ایمن داشته باشیم.

۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ آبان
قابل توجه شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی در شهر رشت
 

قابل توجه شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی در شهر رشت

(تولید، فروش، اجرا و نصب تجهیزات ایمنی)

 125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت،  بدین وسیله به اطلاع تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی در شهر رشت می رساند؛ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رشت در نظر دارد در راستای ساماندهی فعالیت شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی، نسبت به صدور مجوز فعالیت برای این شرکت ها اقدام نماید.

همین گزارش حاکی است:  لازم است تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی، در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک مورد نیاز به سازمان اقدام نمایند.

 بدیهی است این سازمان از آغاز تیر ماه سال 1396  از پذیرش فاکتورهای شرکت های فاقد مجوز (مجوز فعالیت از سازمان) خودداری نموده و فعالیت آن شرکت ها در زمینه ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی را غیر مجاز تلقی خواهد کرد.

در ضمن شرکت های مذکور می توانند فرم های تشکیل پرونده را با مراجعه حضوری به واحد پیشگیری سازمان واقع در جنب میدان رازی (انتظام)، ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی، دریافت نمایند.

 
1396/04/08
Powered by DorsaPortal