سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
تلاش 49 آتش نشان در پی آتش سوزی سقف دبیرستان دخترانه/آتش نشانی رشت 1397/11/16
تلاش 49 آتش نشان در پی آتش سوزی سقف دبیرستان دخترانه/آتش نشانی رشت
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت، این حادثه در ساعت 12:07 ظهر امروز 16 بهمن 97 به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 11 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان بهمراه 49آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی به محل حادثه واقع در بلوار لاکان، کوچه مسعودی خبر داد.

رییس سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به محل وقوع آتش که سقف دبیرستان بوده، افزود: به محض رسیدن به محل حادثه دود و شعله از سقف پشت بام مشاهده می شد که آتش نشانان سریعا نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند.

رمضانی از تخلیه کامل دانش آموزان قبل از رسیدن آتش نشانان توسط پرسنل دبیرستان خبر داد و افزود: با توجه به حساسیت موضوع تمامی کلاس ها و محوطه داخلی مدرسه  توسط تیم دیگری از آتش نشانان  بازدید شد که خوشبختانه هیچ کدام از دانش آموزان و پرسنل در داخل مدرسه محبوس نبودند.

وی در پایان به علت حادثه مبنی بر  اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام اشاره داشت و تاکید کرد: در این آتش سوزی یکی از کلاس های دبیرستان دچار حریق شد که خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 804
Powered by DorsaPortal