سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير
پوشش 9 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1398/01/26
پوشش 9 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 24 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در 9 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 24 ساعت گذشته پاسخگوی 407 تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع 9 مـورد عملیات آتش نشانان 2 مورد حریق خودرو ، 4 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی و خودرو ، یک مورد رها سازی حلقه انگشتری از انگشت دست شهروند و 2 مورد خدمات ایمنی از دیگر عملیات آتش نشانان بوده است.

وی در ادامه به 2 مورد حریق خودرو که یک مورد در ساعت 14:22 یکشنبه 25 فروردین ماه 98 در خیابان سهیل دبیری ، و دیگری در ساعت 04:24 صبح امروز سه شنبه 26 فروردین 98 در بلوار امام رضا(ع) رخ داده بود اشاره کرد و ضمن بیان اینکه علت آن اتصالی در سیستم سیم کشی بوده افزود: خوشبختانه در این حوادث رخ داده به کسی آسیب جانی نرسید.

 شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با 14 ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان است که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری، 16 افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه های مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

 
تعداد بازدید: 20
Powered by DorsaPortal