سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
اتفاقی نادر در پی وقوع حادثه رانندگی در رشت 1395/03/29
اتفاقی نادر در پی وقوع حادثه رانندگی در رشت
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی در ساعت 10:55 دقیقه صبح امروز 29 خرداد 95  مبنی بر بروز حادثه نیمه واژگونی خودروی کامیونت و ریزش گازوئیل، بیدرنگ مرکز کنترل ستاد فرماندهی دو دستگاه خودروی نجات و اطفایی از ایستگاه 5 آتش نشانی بهمراه 10 آتش نشان را به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی، جنب پل رازی اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی کامیونت پس از انحراف ناگهانی به صورت نیمه واژگون بر روی یکدستگاه خاور سقوط نموده و موجبات ریزش گازوئیل بر روی سطح خیابان را فراهم نمود.

وی در ادامه با بیان اینکه سریعا آتش نشانان نسبت به ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز حوادثی همچون واژگونی خودرو و آتش سوزی اقدام نمودند افزود:  طبق بررسی های بعمل آمده و اظهارات شاهدان عینی خودروی کامیونت پس از انحراف ناگهانی در حال واژگون شدن بود که به ناگاه خودروی عبوری خاور با قرار گرفتن در کنارش مانع واژگونی اش شد.

مومنی در پایان اشاره داشت: آتش نشانان پس از مستقر کردن خودروی کامیونت به مکان امن به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

همین گزارش حاکی است: بواسطه از خود گذشتگی راننده خودروی خاور از واژگونی خودروی کامیونت و همچنین صدمات احتمالی به راننده و سرنشین پیشگیری بعمل آمد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 582
Powered by DorsaPortal